כולנו יודעים כמה קשה להעניק מתנה שתמצא חן בעיניי מי שתקבל אותה. הענקת מתנה מקורית היא כבר בגדר של משימה כמעט בלתי אפשרית בעליל. אז איך נבחר מתנה מקורית? ישנן שיטות וטכניקות שונות ומגוונות שמאפשרות לנו לבחור מתנה באופן המוצלח ביותר: מתנה שתהיה גם מקורית וגם שווה במיוחד.

איך בוחרים מתנה ליום הולדת?

מתנות מקוריות ליום הולדת לאישה
מתנות מקוריות ליום הולדת לאישה

בחירת מתנה ליום הולדת לאישה בת 20 ומעלה, היא ללא ספק תהליך קשה ומורכב. ישנם כל כך הרבה גורמים ואלמנטים בהם צריך להתחשב כשניגשים לקנות מתנה, מה שמאד מקשה על היכולת שלנו להגיע להחלטה שנהיה בטוחים בה בלב שלם. המתכון המנצח לקניית המתנה המושלמת הוא להבין מה האישה שלה תרצה להעניק מתנה צריכה ורוצה במיוחד.

אז אחרי שהבנו מה צריך, איך הופכים את זה למקורי?

השאלה ״מהי מתנה מקורית?״ היא שאלה קשה ומורכבת, הרי מקוריות היא עניין סובייקטיבי שמשתנה מאדם לאדם. אך מתנה מקורית היא למעשה מתנה שמורגש שמאחוריה עומדת מחשבה מחוץ לקופסא. כלומר, מי שתקבל את המתנה תוכל להרגיש שמי שהעניק לה אותה חשב עליה במיוחד.

מתנה מיוחדת ליום הולדת לאישה

תמיד יהיה חשוב לנו להעניק את המתנה המיוחדת ביותר. זו שאף אחד אף פעם לא חשב עליה ומי שקיבלה אותה כל כך הופתעה עד שדמעות החלו לזלוג מעיניה. הייחוד איננו קשור למחיר של המתנה, אלא לכמה היא מייצגת את הקשר שלנו עם האישה שאנחנו אוהבים. מתנה שפורטת על מיתרי הלב היא המתנה הכי מיוחדת עבור יום הולדת של אישה.

הזדמנות להביע רגש

מעמד נתינת המתנה היא ההזדמנות האולטימטיבית שלנו להביע רגש אל מול מי שניצבת מולנו: לא בכל יום יוצא לנו להבהיר כמה אנחנו אוהבים בן אדם או כמה הוא חשוב לנו. ברגע שנעניק מתנה לאישה שאנחנו אוהבים, אנחנו למעשה מקבלים הזדמנות להראות לה כמה אנחנו אוהבים אותה.

מארזי מתנות לאישה

מארז מתנות הוא הדרך המושלמת והמדהימה ביותר להראות לאישה הקרובה והיקרה לנו כמה אנחנו אוהבים אותה. מארז המתנות מאפשר לנו להעניק כמה מתנות מעולמות שונים, כך שמי שמקבלת את המארז תתרגש ותשמח במיוחד. עניין המקוריות משחק פה תפקיד מרכזי, שכן המארז משקף את המחשבה והיצירתיות שהושקעו בהכנתו.

מחיר: האם צריך לקרוע את הכיס?

אמנם מארז המתנות הוא מתנה גדולה ומושקעת שכוללת בתוכה שלל פריטים ואלמנטים, אך אין צורך למשכן את הבית בשביל לרכוש מארז שכזה. טווח המחירים של מארזי המתנות משתנים וניתן למצוא מארז מושקע במחירים לכל כיס.

מתנה מקורית: הדרך לייצר את יום ההולדת המושלמת ביותר

מקוריות היא רכיב הכרחי בכל חגיגת יום הולדת מוצלחת. אין מה להתלבט יותר, הכנת מתנה מקורית היא הדרך הטובה ביותר לשמח את האישה האהובה עליכם.

 

לאורך כל החיים אנחנו הגברים עושים טעויות ולאחר מכן משלמים עליהן בברוגז או בסתם תחושה רעה שים לב שאתה לא עושה את הטעויות שאחיך הגברים כבר חשבו עליהם..

טעות מספר 1 – האישה שלך הגיע ליום המיוחד של השנה מבחינתה וכששאלת אותה היא אמרה לך את המשפטים הידועים: 

" עזוב מאמי אני לא רוצה כלום השנה", " לא צריך מתנה" ואתה בשיא טיפשותך מקשיב לה???

אתה יודע שאם כך באמת יקרה ואתה לא תביא לה מתנה היא לא תשכח לך את זה עד סוף ימי חייך!!! 

טעות מספר 2 – התקמצנת עליה ביום הולדת שלה, וכשאני אומרת שהתקמצנת אני מתכוונת 

לא רק בפאן הכלכלי אלא גם בפאן המחשבתי, אפילו לא חשבת על איזה מתנה לקנות?

טעות מספר 3 – אל תקנה לה דברים שיציגו את המגרעות שלה, כמו איזה ספר מתכונים לדיאטה, 

או איזה קרם פנים להורדת חצ'קונים, תבליט את היתרונות שלה ותראה לה כמה שאתה מעריך אותה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *