כשאהוב מאושפז, משלוח פרחים בבית חולים הוא אחת המתנות המעודדות והמרוממות ביותר שאתה יכול לתת. פרחים מאירים את החדר שלהם ומשמשים כתזכורת מתמדת כמה אכפת לך. פרחים אף הוכחו במחקרים כמביאים למצב רוח חיובי. אז המתנה שלך יכולה להיות בדיוק מה שהרופא הזמין.

עם רגלו, קל לשלוח פרחים לבית חולים סורוקה, גם אם אתה נמצא במרחק של מאות קילומטרים משם. השליחים המקומיים שלנו מנוסים במשלוחים מיוחדים אלה ויודעים את הפרוטוקול משלוח פרחים לסורוקה, בבאר שבע.

איך לשלוח פרחים לבית החולים סורוקה?

יש לזכור כי אזורים מסוימים בבית החולים, כמו היחידה לטיפול נמרץ, אינם מקבלים משלוחי פרחים בשל אלרגיה אפשרית לצמחים או אבקה. במקרה זה, שקול לשלוח את הזר לביתו של הנמען כאשר הם משוחררים.

בעת ביצוע ההזמנה באופן מקוון, הקפד לציין את המחלקה ומספר החדר בו שוהה המקבל. אם אינך בטוח במספר החדר, חנות הפרחים שלנו תנסה להתקשר לדלפק המידע למבקרי המטופלים כדי לבדוק עבורך, אך לא תמיד חושפים מידע זה. לכן חשוב לדעת את מספר חדר בית החולים לפני ביצוע ההזמנה. לאחר מכן יכול השליח למסור את המתנה שלך לדלפק המידע למבקרים ומתנדב ייקח אותה לחדר.

להלן כמה מההצעות שלנו לגבי משלוחי פרחים יפהפיים בבית החולים. ההמלצה שלנו היא בדרך כלל ללכת על משהו יותר רענן ובהיר.

כששולחים פרחים למי שמחלים מניתוח, ככל שיהיה יותר בהיר יותר טוב. פרחים יכולים להיות גם עבור אירוע משמח למשל כמתנה משמחת ליולדת הטרייה כדי לאחל לה מזל טוב. 

הזר שלך ישמש תזכורת עליזה לאהבתך אליהם. זר מדהים ורב צבעים בטוח יצליח להרים את רוחם ולתפוס את עיניהם.

קטגוריות